Portal „Szczepienia.info” – wszystko o szczepieniach

Uprzejmie informujemy, iż stronie brzeskiej Stacji został zamieszczony baner informacyjny o nazwie „szczepienia.info”, który kieruje wszystkich zainteresowanych szeroko pojętą tematyką szczepień na stronę portalu „Szczepienia.info” (http://szczepienia.pzh.gov.pl), prowadzonego przez  Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego – Państwowy Zakład Higieny.  Jak informuje Kierownictwo Instytutu, udostępniona Państwu strona działa w nowej, odświeżonej i uaktualnionej odsłonie. Przekazywane przez portal informacje na temat szczepionek i szczepień mają bezstronny, obiektywny charakter, a gwarancją dla powyższego jest ich przygotowywanie przez ekspertów NIZP-PZH oraz współpracujących lekarzy wakcynologów, w oparciu o aktualne fakty naukowe.

Serdecznie zachęcamy do regularnego odwiedzania portalu, który należy do sieci Vaccine Safety Net (VSN) i posiada akredytację Światowej Organizacji Zdrowie (WHO) jako platforma wiedzy na temat szczepień, dedykowana dla rodzicom i osobom zainteresowanym tą tematyką.

Kontakt

Sekretariat:
tel. (+48 14) 66-30-743
fax (+48 14) 68-63-310
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

> więcej

2018  Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Brzesku