Umowa PSSE w Brzesku z PFRON ws. dofinansowania działań aktywizacyjnych w ramach programu „STABILNE ZATRUDNIENIE – osoby niepełnosprawne w administracji i służbie publicznej”

Z satysfakcją informujemy, że w efekcie umowy jaka podpisała Dyrektor PSSE w Brzesku z Pełnomocnikami Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych z siedzibą w Warszawie (zwanym dalej „PFRON”), tutejsza Stacja – poza znaczącym wzmocnieniem kadrowym, uzyskała środki finansowe na:

1)  wyposażenie jednego stanowiska pracy dla beneficjenta ostatecznego (osoby zatrudnionej), odpowiednio do potrzeb wynikających z niepełnosprawności oraz charakteru zatrudnienia;

2)  przeprowadzenie koniecznej adaptacji pomieszczeń i otoczenia zakładu pracy do potrzeb osób niepełnosprawnych;

3)  przeprowadzenie adaptacji urządzeń ułatwiających, jak też nabyła urządzenia ułatwiające osobie zatrudnionej wykonywanie pracy w zakładzie pracy – PSSE w Brzesku.

Powyższe przedsięwzięcie zrealizowano w oparciu o umowę nr SZA/000011/06/D o dofinansowanie działań aktywizacyjnych w ramach programu „STABILNE ZATRUDNIENIE – osoby niepełnosprawne w administracji i służbie publicznej”, zawartą z PFRON-em w dniu 7 września 2018 r. Więcej informacji o programie „STABILNE ZATRUDNIENIE – osoby niepełnosprawne w administracji i służbie publicznej” można znaleźć na stronie: https://www.pfron.org.pl/o-funduszu/programy-i-zadania-pfron/programy-i-zadania-real/program-stabilne-zatrud/.

 
 

Kontakt

Sekretariat:
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Centrum kontaktu: +48 22 25 00 115

> więcej

2023  Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Brzesku