Obchody 100-lecia Państwowej Inspekcji Sanitarnej - podsumowanie działań promocyjnych

W dniu 28 października br., spotkaniem z Burmistrzem Brzeska zakończyła się kampania informacyjno-promocyjna, w przebiegu której w okresie ostatnich 7 tygodni, w każdej z gmin powiatu brzeskiego organizowaliśmy kampanię informacyjną, prezentującą w przystępny, a w naszym przeświadczeniu również atrakcyjny sposób, działania służb sanitarnych, w szczególności Państwowej Inspekcji Sanitarnej.

 

Powyższe działania zostało zainagurowane w dniu 9 września 2019 r. przez Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Brzesku i Wójta Gminy Borzęcin, a ten fakt, upamiętnia zamieszczone poniżej, okolicznościowe zdjęcie.

 

 

Ekspozycja miała charakter niestałej wystawy, na którą składały się dwie infografiki, opisujące Państwową Inspekcję Sanitarną w ujęciu historycznym oraz Jej prozdrowotne działania we współczesnej odsłonie. Oba publikatory pojawiają się w tle prezentowanych zdjęć.

Korzystając z okazji chcielibyśmy wyrazić gorące podziękowania Wszystkim, którzy włączyli się w opisane wyżej działania promocyjne, a szczególnie Włodarzom Gmin powiatu brzeskiego, za współpracę, okazaną życzliwość i pomoc przy realizacji powyższego przedsięwzięcia.

Kontakt

Sekretariat:
tel. (+48 14) 66-30-743
fax (+48 14) 68-63-310
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

> więcej

2020  Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Brzesku