Konferencja „Edukacja o zagrożeniach wynikających z używania nowych substancji psychoaktywnych (NSP) - propozycje zajęć profilaktyczno-edukacyjnych”.

Założeniem programowym konferencji jest dostarczenie Zainteresowanym aktualnej informacji na temat nowych substancji psychoaktywnych oraz zagrożeń wynikających z ich używania, a także zachęcenie do podejmowania działań profilaktycznych i wychowawczych z zakresu profilaktyki uzależnień w ramach szkolnego programu profilaktyki. Adresatami dla tematyki podejmowanej na konferencji są dyrektorzy, nauczyciele i pedagodzy szkół podstawowych i ponadpodstawowych  oraz pracownicy placówek nauczania i wychowania, a także pracownicy Państwowej Inspekcji Sanitarnej.

Konferencja odbędzie się 27 listopada 2019 roku, w godz. 10.00 – 14.00 w Centrum Konferencyjnym Krakowskiego Szpitala Specjalistycznego im. Jana Pawła II przy ul. Prądnickiej 80 w Krakowie. Zapraszamy do zapoznania się z załączonym programem wydarzenia. Uczestnicy konferencji otrzymają zaświadczenia potwierdzające udział. Udział w konferencji jest bezpłatny. Zapisy przyjmuje Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Krakowie, drogą:

- elektroniczną, poprzez  wypełnienie druku Karta Zgłoszeniowa oraz przesłanie go na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,

- telefoniczną, na numery tel. 12 25 49 585, 12 25 49 503

UWAGA! Zgłoszenie telefoniczne jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu rejestracji i udziału w szkoleniu (Klauzula informacyjna w zakresie danych osobowych znajduje się w załączonym pliku).

Termin zgłoszenia na konferencję upływa w dniu 20 listopada 2019 r.

O kwalifikacji do udziału decyduje kolejność zgłoszeń. Informacje dodatkowe można uzyskać pod numerem telefonu Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Krakowie: 12/25 48 585, 12/25 49 503 lub adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Organizatorzy konferencji: Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Krakowie oraz Ekspert ds. Informacji o Narkotykach i Narkomanii Województwa Małopolskiego.

 

Załączniki:

- Nr 1 Zaproszenie

- Nr 2 Karta Zgłoszeniowa

- Nr 3 Program Konferencji

- Nr 4 Klauzula obowiązku informacyjnego

 

Kontakt

Sekretariat:
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Centrum kontaktu: +48 22 25 00 115

> więcej

2021  Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Brzesku