Komunikat o zaprzestaniu przyjmowania próbek kału do badań

Poniżej udostępniamy komunikat Małopolskiego Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego w sprawie zaprzestania z dniem 18 marca 2020 r. przyjmowania do badań próbek kału. Komunikat został opublikowany w dniu 17 marca br. na stronie internetowej WSSE w Krakowie, pod adresem: https://wsse.krakow.pl/page/komunikat-o-zaprzestaniu-przyjmowania-probek-kalu-do-badan/

Szanowni Państwo,

w związku z ogłoszeniem na obszarze Rzeczpospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego (rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego (Dz. U. poz. 433)), ze względu na charakter pracy, kierując się dobrem zarówno klientów/stron jak i pracowników Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Krakowie, a w części odpowiednio również Powiatowych Stacji Sanitarno-Epidemiologicznych w Małopolsce, WSSE w Krakowie zaprzestaje z dniem 18 marca 2020 r. przyjmowania próbek kału do badań.

 

Kontakt

Sekretariat:
tel. (+48 14) 66-30-743
fax (+48 14) 68-63-310
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

> więcej

2020  Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Brzesku