Podsumowanie cyklu szkoleniowego o tematyce antynikotynowej

W dniu 12 grudnia 2014 r. w sali konferencyjnej Szkolnego Schroniska Młodzieżowego w Brzesku odbył się cykl szkoleniowy o tematyce antynikotynowej poświęcony programom: „Nie Pal przy Mnie Proszę” oraz„Znajdź Właściwe Rozwiązanie”.

W szkoleniu udział wzięło 20 realizatorów i koordynatorów szkolnych z terenu powiatu, reprezentujących z placówki, które wyraziły chęć realizacji programów wśród swoich podopiecznych. Na wstępie, wszystkich uczestników szkolenia powitał Dyrektor Stacji - Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny - Jarosław Foremny.  Pierwszym prelegentem była: lek med. Agata Smołucha - Kierownik Poradni gruźliczej i chorób płuc przy SP ZOZ w Brzesku, która wygłosiła wykład na temat: „Nikotynizm i jego następstwa”. Kolejno głos zabrały przedstawicielki działu Zdrowia Publicznego i Promocji Zdrowia WSSE w Krakowie: Pani Agnieszka Hejmo i Pani Magdalena Droździk, które wygłosiły prezentacje na temat „Promocji zdrowia i profilaktyki w praktyce szkolnej”. Szkolenie poprowadziła Pani Barbara Jewiarz, działająca jednoosobowo w komórce Oświaty Zdrowotnej i Promocji Zdrowia w PSSE Brzesko, która także dokonała podsumowania ubiegłorocznych IV edycji programów oraz przedstawiła wytyczne do obecnych. W przerwie kawowej prowadzono dystrybucję materiałów edukacyjnych do szkół. Szkolenie cieszyło się dużym zainteresowaniem i zostało bardzo dobrze ocenione przez uczestników. Na zakończenie, wszyscy uczestnicy otrzymali certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu.

Poniżej udostępniamy wygłoszone prezentacje i materiały szkoleniowe:

 

Kontakt

Sekretariat:
tel. (+48 14) 66-30-743
fax (+48 14) 68-63-310
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

> więcej

2020  Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Brzesku