Materiały informacyjne, rekomendacje, wytyczne oraz ulotki tematyczne, kierowane do osób zaangażowanych w przygotowania i obsługę Światowych Dni Młodzieży – Kraków 2016

Zainteresowanych zagadnieniami związanymi z przygotowanymi do Światowych Dni Młodzieży – Kraków 2016 zachęcamy do zapoznania się z zawartością strony: http://pssebrzesko.wsse.krakow.pl/index.php/obszary-dzialan/promocja-zdrowia/97-ap, gdzie udostępniamy materiały, które w naszej ocenie będą dla Państwa źródłem przydatnej wiedzy na etapie przygotowań do ŚDM, jak też umożliwią zachowanie właściwych standardów higieniczno-zdrowotnym w przebiegu działań  towarzyszących powyższemu przedsięwzięciu. Strona będzie sukcesywnie aktualizowana, dlatego też zachęcamy do jej regularnego odwiedzania.

Lista załączonych dokumentów:

1)      Warunki wydawania żywności pielgrzymom

2)      Warunki zbiorowego  żywienia pielgrzymów

3)      Ulotka I - Higiena (ang.)

4)      Ulotka II - Podstawowe zasady higieny

5)      Wytyczne Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego – Państwowego Zakładu Higieny w Warszawie ws. jakości wody pitnej.

Pliki do pobrania
Download this file (1.pdf)1.pdf
Download this file (2.pdf)2.pdf
Download this file (3.pdf)3.pdf
Download this file (4.pdf)4.pdf
Download this file (5.pdf)5.pdf

Kontakt

Sekretariat:
tel. (+48 14) 66-30-743
fax (+48 14) 68-63-310
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

> więcej

2020  Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Brzesku